Contactgegevens

Heeft u vragen of wilt u vrijblijvend een offerte aanvragen? Neem contact met ons op!

Nieuwesluisweg 268
3197 KV Botlek Rotterdam
Haven nummer 5049

+31 (0) 10 – 4954911

Depot Antwerpen
Nieuwelandenweg 5
2030 Antwerpen

+32 (0) 3 – 294 03 97

Contactformulier

    Uw naam (verplicht)

    Uw adres

    Uw postcode

    Uw woonplaats

    Uw telefoonnummer (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

    Ik ga akkoord met de privacyvoorwaarden. Lees hier ons privacybeleid (*)


    Kees Izelaar
    Managing director
    +31 (0) 10 – 4954911
    +31 (0) 6 53263739
    kees@containersales.nl

    Brian Izelaar
    Sales & rental, purchase
    +31 (0) 10 – 4954911
    +31 (0) 630791064
    brian@containersales.nl

    Marion Lengkeek
    Administration & sales
    +31 (0) 10 – 4954911
    +31 (0) 6 57756892
    marion@containersales.nl

    Lindsay Daniele
    Sales & rental, purchase
    +31 (0) 619515877
    Lindsay@containersales.nl

    Mike Izelaar
    Sales & rental, purchase
    +32 (0) 3 – 294 03 97
    mike@containersales.be

    Patricia Poupaert
    Sales & rental, purchase
    +32 (0) 3 – 294 03 97
    +32 (0) 47 026 150
    patricia@containersales.be